Центр “Альтернативних та відновлюваних джерел енергії” було створено у рамках проекту “Біоенергія Карпат” що реалізується в програмі транскордонного співробітництва ЄІСП Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна. Реєстраційний номер проекту HUSKROUA/0901/031.

Центр “Альтернативних та відновлюваних джерел енергії” є структурним підрозділом ГО “Асоціація студентів-економістів Закарпаття”, яка виступає партнером в даному проекті.

Центр АВДЕ забезпечує консультації щодо можливостей використання альтернативних джерел енергії, а також допомагає їм у реалізації відповідних проектів. Консультації надаються безкоштовно.

Метою діяльності Центру є сприяння розвитку альтернативних джерел енергії та ініціювання і здійснення діяльності, спрямованої на забезпечення і підтримку сталого розвитку альтернативних джерел енергії.

Основними завданнями Центру є:

– Сприяння реалізації загальнодержавних, регіональних, місцевих та міжнародних програм, спрямованих на розвиток альтернативних джерел енергії.
– Сприяння формуванню партнерств вітчизняних підприємств, установ та організацій, а також налагодження партнерств з організаціями з інших країн направлених на розвиток альтернативних джерел енергії.
– Здійснення аналізу можливостей розвитку альтернативних джерел енергії.
– Покращення знань та навичок зацікавлених осіб у розвитку альтернативних джерел енергії. Проведення тренінгових навчань.
– Пропаганда розвитку альтернативних джерел енергії
– Збір і розповсюдження інформації про найкращий досвід у розробці і реалізації стратегій (програм) щодо розвитку альтернативних джерел енергії,
– Залучення інвестицій в розвиток альтернативних джерел енергії.