Будівельний ринок є важливою ланкою у забезпеченні належного рівня життя якості людей. Будівельна галузь наповнюється інвестиціями, що надає їй швидкий розвиток. Львів є інвестиційно привабливим містом, бере активну участь у створенні нових робочих місць, будуються нові житлові комплекси, з’являється можливість для нових компаній відчути здорову конкуренцію та продемонструвати свої досягнення у сфері будівельної галузі. Активну позицію займає і ПрАТ «Гал-ЕКСПО» – компанія у Львові, з досвідом більше 27 років організації виставкових заходів, яка вже вкотре проводить будівельну спеціалізовану подію:

Весняний Будівельний Форум є відображенням ключових напрямків розвитку передових досягнень вітчизняної та світової будівельної індустрії, професійний майданчик, який збирає спеціалістів та демонструє новітні технології у сфері будівництва.

Кожен хто хоче продемонструвати свої досягнення у будівельній сфері, ознайомити потенційних клієнтів з асортиментом своєї продукції, розширити дилерську мережу та отримати потенційного клієнта, може скористатися чудовим шансом стати учасником масштабної галузевої події у Львові.

Більше 120 компаній зазвичай збираються на Форумі обговорити актуальні та необхідні питання в колі друзів та партнерів. Цікаві семінари, он-лайн презентації, акції та розіграші чекатимуть на Вас!

В рамках Весняного Будівельного Форуму традиційно проходитьXXXVII Міжнародна виставка «Буд-ЕКСПО-весна» таXIII Спеціалізована виставка «Вікна.Двері.Дах»

Форум відбудеться28-31 Березня 2018 р. у ВЦ «Південний-ЕКСПО»,
за адресою: м.Львів, вул.Щирецька, 36.

Контакти Оргкомітету: +38 (032) 297-06-28, 0676758318, Expo1@galexpo.lviv.ua,

www.galexpo.com.ua/budvesna

+budves_150_150