Раді повідомити, що ми стартували з новою ініціативою, а саме, знайомство і навчання дітей та молоді на тему: Сонячні колектори очима дітей.

Нам надзвичайно цікаво співпрацювати та розмовляти з однодумцями, партнерами і всіма хто зацікавлений у розвитку альтернативних джерел енергії. Разом з тим, ми переконані, що для ефективного розвитку цієї галузі, особливо в майбутньому, потрібно навчати та розвивати у діток та молоді любов до навколишнього середовища, до землі де ти живеш і звичайно вчити їх як можна зберегти даровану нам Землю, зокрема, через використання енергозбереження та альтернативних джерел енергії. Саме тому, ми і розпочали цей проект роботи з молоддю. І ось наші перші гості.

Учні та вихованці Часлівецького навчального комплексу завітали у Майстерню сонячних колекторів. Ми розмовляли про те, що таке альтернативні джерела енергії, енергозбереження, говорили про принцип роботи сонячних колекторів, про економію, про комфортні умови проживання і як їх можна досягнути не руйнуючи природу. І уявіть собі моє велике здивування коли ти намагаєшся пояснити легко і доступно принцип нагріву Сонцем води і тобі шестирічний хлопчик говорить: «Я знаю що це таке – це Сонячна система», або інший пропонує замість газу використовувати відходи деревини.

Тішимося за наше майбутнє, адже у нас неймовірно розумні і талановиті діти! Дуже дякуємо вчителям та вихователям, які виховують нашу молодь! Будемо раді наступним зустрічам у Майстерні сонячних колекторів.

Наша ініціатива продовжується і ми запрошуємо всіх бажаючих на безкоштовну екскурсію до Майстерні сонячних колекторів. Велике прохання заздалегідь домовитись про час та дату за номером телефону: 0995185383.

До нових зустрічей!

20171206_110231

20171206_110431

20171206_110535

20171206_110215