SAMSUNG DIGITAL CAMERA12-13 квітня 2016 року у майстерні сонячних колекторів у с. Часлівці відбувся тренінг на тему: «Виготовлення плоских сонячних колекторів. Зниження енергетичної залежності споживачів теплої води».

Під час тренінгу координатор проекту SUNRISE Олеся Носенко розповіла про проект, як його можна реалізовувати у різних населених пунктах, про те, як створювалася майстерня сонячних колекторів у с. Часлівці Ужгородського району. Експерт Ярослав Пацернюк пояснював, що таке сонячний колектор, принципи його роботи, як його можна виготовити, які матеріали, методи та пристрої для цього можна застосувати.

Учасники активно цікавляться даною тематикою, тому під час тренінгу відбувався живий діалог.  Дискутували про  економічні вигоди від використання сонячних колекторів, про можливості застосування якнайдешевших видів енергії.

Протягом двох днів до майстерні сонячних колекторів у Часлівцях завітало близько 25 осіб з різних областей України, зокрема: Львівської, Тернопільської, Івано-Франківської, Полтавської.

Сподіваємося, що отримані знання та інформацію учасники успішно реалізують на практиці у своїх регіонах.

SAMSUNG DIGITAL CAMERA