Учні Ужгородської класичної гімназії Ярослав Носенко та Анатолій Коцур створили мультфільм ЛАМПУС про альтернативні джерела енергії. Хлопці вважають, що:

“Ми створили проект ЛАМПУС, оскільки, думаємо, що кожен від малого до дорослого повинен турбуватися про Землю, екологію, природу, а саме берегти, любити і відновлювати її. Огляньтеся навколо, ми майже всюди використовуємо енергію, чи то для підігріву води, чи для опалення,чи телефонних розмов, чи для гри в комп’ютер і навіть зараз ми вам представляємо мультфільм використовуючи енергію.

Як відомо є багато джерел енергії , як відновлюваних так і ні. Ні для кого не є секретом, що запаси Землі вже є досить вичерпані, так зокрема вчені говорять, що запасів газу на планеті залишилось на 250 років. А про енергетичну залежність і годі говорити, особливо у сьогоднішній складний час. Тому, ми вважаємо, що людство повинно як найшвидше змінити своє ставлення до енергії,  як відомо найдешевша енергія є невитрачена енергія, але звичайно цим методом досить складно користуватися, адже виключити зі свого життя хоча б телефон, чи комп’ютер досить складно. І тому, ми закликаємо всіх і кожного міняти своє ставлення до енергії.  Давайте крок за кроком добувати енергію невичерпну, екологічну та чисту. Оскільки, дорослу людину досить складно змінити, а як всім відомо все хороше прививають нам з малечку, то ми вважаємо що одним із най ефективніших методів є виховання дітей. Адже, якщо сьогоднішні діти виростуть уже із свідомим ставленням до вирішення таких проблем як збереження Землі, то в дорослому віці їх уже не потрібно буде переконувати про важливість використання альтернативних джерел енергії, зокрема, сонячної.  Саме цьому важливому питанню популяризації використання альтернативних джерел енергії присвячений наш мультфільм. Дивіться і насолоджуйтесь мультфільмом ЛАМПУС :) ”. Переглянути відео.